محل تبلیغات شما

گفتگویی صمیمانه داریم با خانم الهه مرزبان محترم گروه همسفران نمایندگی ایمان ، ایشان که در سال نود و هشت از دستان پر محبت آقای مهندس شال زیبای کمک راهنمای تازه واردین را دریافت کردند و به تازگی افتخار خدمتگزاری در لژیون سردار را به دست آوردند،  از طریق دلنوشته عزیزی در یکی از مجلات با کنگره آشنا شدند ، در ادامه  حس و حال ایشان در هفته های پایان خدمت در جایگاه مرزبانی را می خوانیم .

ما با بیست و دو سال تخریب وارد کنگره شدیم ،بیست وپنج ماه وده روز سفر کردیم ،به راهنمایی خانم آذرپور وآقای خزعلی؛ و در حال حاضر پنج سال ودو ماه است که آزاد و رها هستیم.
در ابتدا دنبال راه حلی برای درمان برادرم بودم ، وقتی همسرم به من گفت که مصرف کننده است و می خواهد برای درمان به کمپ برود ، من مخالفت کردم و کنگره و روش درمان را برایش توضیح دادم و ایشان هم قبول کردند و شروع به سفر کردند .من همیشه از اعتیاد وحشت داشتم ، شاید همین ترس من باعث شده بود که مسافرم دوازده سال از من پنهان کند ، درست است آوازه مصرف کردنش را شنیده بودم و نشانه هایش را می دیدم ولی ترس، مانع پذیرش اعتیاد می شد .خدارا شکر که توانستم بر ترس از اعتیاد غلبه کنم و مسیر حرکت را برای همسرم وخودم باز کنم .

آنچه در مورد داروی شگفت انگیز DSAP باید بدانیم.

به تعادل رسیدن سیستم ایکس یعنی بهشت درون

گزارش تصویری از تقدیر از اسیستانت و مرزبان های همسفران شعبه ایمان

، ,سال ,ایشان ,اعتیاد ,کنگره ,درمان ,کردند و ,از اعتیاد ,را می ,برای درمان ,به سفر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

jiwatdati خرید اینترنتی رینگ لایت سلفی موبایل ارزان دایره ای لنز دار 2020 zberdecomlai وبلاگ تفریحی Tiffany's receptions longaraterp سوله دست دوم بهار و پاییز miraculous-ladybug توتستان